Masz pytania? Zadzwoń, tel. 515 272 736

O nas

Global Sport School jest innowacyjnym programem łączącym naukę języka angielskiego z piłką nożną. Chcemy inspirować i motywować młodych ludzi do aktywności fizycznej, a także pokazać, że nauka języka obcego wcale nie musi być nudna, a gdy połączona jest z naszą pasją staje się łatwa i można się przy tym dobrze bawić!

Od dziecka związani jesteśmy ze sportem i uzależnieni od niego, a dzięki umiejętnościom, które nabyliśmy i znajomości języków obcych poznaliśmy bardzo dużo ciekawych ludzi na całym świecie i przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych przygód. Udało nam się studiować i pracować w Anglii, Hiszpanii, Brazylii, a wszystko to zawdzięczamy nauce języków i pasji do sportu. Teraz chcemy przekazać nasze umiejętności i entuzjazm młodszemu pokoleniu, żeby świat stał dla nich otworem, a życie okazało się wspaniałą przygodą.

Twórcy Global Sport School

Grzegorz Żytkiewicz – trener posiadający najwyższe uprawnienia na świecie do pracy z dziećmi i młodzieżą UEFA Elite Youth A.  Kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą w londyńskim klubie Fulham FC, absolwent AWF w Warszawie oraz Birkbeck University of London. Stypendysta Erasmusa na Uniwersytecie w Barcelonie, a także wolontariusz programu Global Village w Brazylii. Były zawodnik Stomilu Olsztyn. Nauczyciel w-f z kilkuletnim doświadczeniem w szkołach angielskich w Londynie oraz w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Odpowiedzialny za stronę merytoryczną Global Sport School. Pasjonat piłki nożnej, brazylijskiego jiu-jitsu oraz podróży. Obecnie zaangażowany również jako trener koordynator w program Mobilnej Akademii Młodych Orłów Polskiego Związku Piłki Nożnej w województwie warmińsko mazurskim. Członek Grupy roboczej PZPN ds. Nowego Programu Szkolenia i współautor tej publikacji. Trener Edukator PZPN, Trener kadry WMZPN U14 oraz Asystent Trenera w Reprezentacji Polski U17.

Sylwia Nadolna – absolwentka prestiżowego University of Surrey. Wieloletnie doświadczenie jako project manager w jednej z londyńskich firm wykorzystuje przy budowie marki Global Sport School. Pasjonatka sportu, zdrowego stylu życia i literatury angielskiej, odpowiedzialna za stronę biznesową projektu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel. 515 272 736

e-mail: biuro@globalsportschool.pl

Przejdź do kontaktu
Zapisz dziecko online